Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Summer Yang Mr. Summer Yang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307302 Email:refinecolor015@refinecolor.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

RefIne Color TECH Co, Ltd, u themelua në vitin 2015, Ajo është një hulumtim dhe zhvillim, prodhim, shitje dhe shërbimi pas shitjes si një nga kompania. Produktet kryesore: printer me platformë të mesme dhe të vogël, saktësi të lartë LED printerë të rrafshët UV, printer dhe veshje të tjera të lira. Pajisjet mund të përdoren në bluza, predhë telefoni celular, ushqim, dru, gurë, lëkurë, pëlhurë, metal, qelq, kristal, akrilik, PVC, ABS, TPU dhe materiale të tjera shtypjen me ngjyra sipërfaqësore, zgjidhje digjitale shtypjen për industri të ndryshme avancuar. Kompania R & D dhe prodhimi i printerit universal, printer me platformë përdor programimin digjital, skanimin me rreze infra të kuqe, sensorin me shumë pozita dhe pjesët me saktësi të lartë, për të siguruar që performanca e printerit të jetë më e qëndrueshme dhe pozicionim më i saktë!

A

Intruduce produktin tonë më poshtë:

1. RF-A3UV / RF-A4UV është një lloj aparati dixhital pa tipa "pa kontakt", aplikimi i tij është shumë i gjerë. Përdorimi i pajisjeve që mbështesin bojë UV, përveç pëlhurës nuk mund të shtypura, pothuajse të gjitha materialet e tjera (mbulesa e telefonit celular, lëkurë, shenja, kuti të lehta, furnizim me energji mobile, disk memorie flash, bordi KT, guri, xhel silicë, druri, qeramika, kristali, akriliku, PVC, ABS, etj.) mund të jetë shtypje me ngjyra, e përfunduar me rezistencë zeroje, rezistencë veshin, rezistencë ndaj zbehet. Për të arritur një ndjenjë të vërtetë të një vulë, asnjë pjatë, llak thatë, një imazh të plotë me ngjyra.

2. Printimi i lehtë i kafesë / cake me bojë të ngrënshme është prodhuar si një printer shtëpiak me kokë të printimit ekonomik, është përshtatur për konsumatorët e nivelit të hyrjes dhe kafenetë. Funksionim i lehtë, shpejtësi e lartë e printimit dhe
kosto e ulët do të tërheqë më shumë klientë për të ardhur. Do të krijojë më shumë vlerë për ju.

3. Printer me shtrat të sheshtë RF-A3 është i aftë të shtypë t-shirt të zezë, të kuqe, të bardhë dhe me ngjyra, dhe materiale të tjera, printime me ngjyra pa ekran të mëndafshit dhe pllaka printimi. Mund të arrijë njëkohësisht shtypjen e ngjyrës së bardhë, ngjyrën e ngjyrës. Nuk ka ngjyrë të venitur dhe dorezë të rehatshme. Ai përputhet me standardet universale ndërkombëtare dhe përdor bojë mbrojtëse mjedisore të gjelbër të cilat plotësisht arrijnë në standardin më të lartë të inspektimit të cilësisë evropiane


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

RefIne Color TECH Co, Ltd, u themelua në vitin 2015, Ajo është një hulumtim dhe zhvillim, prodhim, shitje dhe shërbimi pas shitjes si një nga kompania. Produktet kryesore: printer me platformë të mesme dhe të vogël, saktësi të lartë LED printerë të rrafshët UV, printer dhe veshje të tjera të lira. Pajisjet mund të përdoren në bluza, predhë telefoni celular, ushqim, dru, gurë, lëkurë, pëlhurë, metal, qelq, kristal, akrilik, PVC, ABS, TPU dhe materiale të tjera shtypjen me ngjyra sipërfaqësore, zgjidhje digjitale shtypjen për industri të ndryshme avancuar. Kompania R & D dhe prodhimi i printerit universal, printer me platformë përdor programimin digjital, skanimin me rreze infra të kuqe, sensorin me shumë pozita dhe pjesët me saktësi të lartë, për të siguruar që performanca e printerit të jetë më e qëndrueshme dhe pozicionim më i saktë!

A

Intruduce produktin tonë më poshtë:

1. RF-A3UV / RF-A4UV është një lloj aparati dixhital pa tipa "pa kontakt", aplikimi i tij është shumë i gjerë. Përdorimi i pajisjeve që mbështesin bojë UV, përveç pëlhurës nuk mund të shtypura, pothuajse të gjitha materialet e tjera (mbulesa e telefonit celular, lëkurë, shenja, kuti të lehta, furnizim me energji mobile, disk memorie flash, bordi KT, guri, xhel silicë, druri, qeramika, kristali, akriliku, PVC, ABS, etj.) mund të jetë shtypje me ngjyra, e përfunduar me rezistencë zeroje, rezistencë veshin, rezistencë ndaj zbehet. Për të arritur një ndjenjë të vërtetë të një vulë, asnjë pjatë, llak thatë, një imazh të plotë me ngjyra.

2. Printimi i lehtë i kafesë / cake me bojë të ngrënshme është prodhuar si një printer shtëpiak me kokë të printimit ekonomik, është përshtatur për konsumatorët e nivelit të hyrjes dhe kafenetë. Funksionim i lehtë, shpejtësi e lartë e printimit dhe
kosto e ulët do të tërheqë më shumë klientë për të ardhur. Do të krijojë më shumë vlerë për ju.

3. Printer me shtrat të sheshtë RF-A3 është i aftë të shtypë t-shirt të zezë, të kuqe, të bardhë dhe me ngjyra, dhe materiale të tjera, printime me ngjyra pa ekran të mëndafshit dhe pllaka printimi. Mund të arrijë njëkohësisht shtypjen e ngjyrës së bardhë, ngjyrën e ngjyrës. Nuk ka ngjyrë të venitur dhe dorezë të rehatshme. Ai përputhet me standardet universale ndërkombëtare dhe përdor bojë mbrojtëse mjedisore të gjelbër të cilat plotësisht arrijnë në standardin më të lartë të inspektimit të cilësisë evropiane


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim